privete label parfém

Originální parfém neodmyslitelně patří do portfolia každé módní a kosmetické značky. Zaujme však i v podobě doplňku jakéhokoli produktového portfolia. Ať už máte v plánu založit svůj byznys čistě na prodeji parfémů pod vlastní značkou, nebo si přejete obohatit svoji značku o vlastní parfém, či hledáte vhodný dárkový předmět pro své klienty a partnery, navštívili jste správnou adresu. 

 

 

 

KRÁTKÉ PŘEDSTAVENÍ

Jsme přední český výrobce parfémů a kosmetiky. Vyrábíme parfémy pro nejrůznější tuzemské i zahraniční obchodní značky. S našimi parfémy se setkáte jak v luxusních buticích na Pařížské ulici, tak i v obchodních domech u stánkového prodeje, v balíčcích s oblečením od vašich oblíbených módních značek, nebo dokonce v reklamních kampaních, kde parfém představuje luxusní dárkový předmět. Zajistíme kompletní zakázkovou výrobu parfémů od výběru originální vůně, přes parfémový flakón a jeho dekoraci, až po legislativu potřebnou pro bezstarostný prodej v rámci EU. Na vás pak zbyde už jen samotný obchod a marketing. Výroba parfémů je u nás možná již od 100 ks až po desítky tisíc kusů.

 

JAK TO FUNGUJE

Nejdříve se důkladně seznámíme s vaší představou o vlastním parfému. Na jejím základě vám pak nabídneme vhodné vůně z našeho širokého portfolia hotových parfémových receptur, nebo se společně pustíme do vývoje nové originální vůně.

 

VÝBĚR A VÝVOJ VŮNĚ

Na výrobě vlastního parfému spolupracujeme hned s několika parfuméry. Ti mají za úkol vybrat vhodnou vůni dle zadání (sladká, kořeněná vůně, s obsahem jasmínu apod.), nebo podle zaslaného vzorečku originálu konkurenčního parfému, kterému se chce náš zákazník přiblížit. Díky opravdu velmi širokému portfoliu receptur se běžně nestává, že by si dva naši zákazníci nechali vyrobit stejný parfém. Je možné vyvinout i zcela novou a originální vůni. Tento proces je však velmi časově i finančně náročný. Vyladění vůně přesně podle představy klienta je mnohdy komplikované, protože vnímání vůní je velmi subjektivní. Parfumér má k ruce pouze klientův popis vůně a výsledek tedy nemá s čím porovnat. Většina našich zákazníků z tohoto důvodu dává přednost výběru vůně z našeho portfolia

 

FLAKÓNKY

Abyste si pro váš parfém mohli vybrat vhodný flakonek, máme pro vás v Praze připravený showroom s ukázkami dostupných možností. Máme výhradní zastoupení pro několik evropských výrobců kosmetických obalů a tak vám dokážeme nabídnout široké spektrum flakónků. Pro více informací jsme pro vás připravili samostatnou sekci parfémové flakónky.

 

DESIGN PRODUKTU

Aby byl váš parfém opravdu unikátní, nabízíme mnoho možností dekorací flakónků. Lahvičku na parfém umíme nabarvit, pískovat, potisknout jednou či více barvami, případně oetiketovat, nebo dekorovat zlatem či stříbrem. Jsme otevřeni i zcela novým možnostem a originálním metodám dekorace flakónků. Dodáme vám tisková data a veškeré podklady pro legislativní označení vašeho parfému. Nemáte-li možnost vytvořit si vlastní návrh designu flakónku a krabičky, je vám k dispozici náš tým, který pro vás rád design parfému vytvoří a to včetně vizualizace.

 

CENA

Ačkoli se cena parfému odvíjí od výběru konkrétní vůně, flakónku a jeho povrchových úprav, máme pro vás připravený orientační ceník nejčastěji vyráběného parfému o objemu 50 ml. Je pro nás důležité, abyste ještě před zahájením spolupráce měli přibližnou představu o ceně. Stačí nás kontaktovat vyplněním formuláře na konci stránky.

 

VÝROBA PARFÉMU

Jakmile dořešíme výběr vůně, flakónku a jeho dekorace, přecházíme k výrobní a legislativní části. V průběhu zakázkové prvovýroby parfému s vámi budeme neustále v kontaktu, neboť je potřeba konzultovat jednotlivé dílčí kroky (např. vzorování barev a tisku, vypilování textů na krabičce), aby výsledný parfém byl přesně podle vaší představy a vše proběhlo k vaší maximální spokojenosti.

 

LEGISLATIVA

Před uvedením nového parfému na trh EU je nutné zpracovat povinnou legislativu. Ta se skládá ze zpracování Zhodnocení bezpečnosti a registrace do portálu CPNP. Vy si s tím však nemusíte dělat starosti, všechny tyto náležitosti vyřídíme za vás.

 

KOOPERACE

Zajišťujete-li si některé části výroby parfému sami a hledáte partnera pouze pro plnění a balení parfémů, výrobu vůně, případně dodavatele parfémových flakónků, i v takovém případě jsme vám k dispozici.