Parfémy do pračky jsou moderní přípravky pro ovonění prádla. Jedná se o speciálně upravenou kompozici vonných olejů, které dodávají textiliím dlouhotrvající vůni. Přípravek lze charakterizovat také jako olej na praní či parfém do pračky.

 

 

Image

 

PROČ PARFÉM

Olejové parfémy na prádlo jsou specifické svou vysokou koncentrací vonných látek. Pro ovonění 1 dávky prádla stačí pouze cca 5 ml přípravku. 1 lahev této vůně do prádla vydrží velmi dlouho.

 

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

Pokud byste rádi měli tento unikátní olej na praní ve vlastním portfoliu, zašleme Vám podrobnější informace a orientační ceník. Ačkoli jsou ceny variabilní a závislé zejména na ceně a procentuálním obsahu jednotlivých surovin, všechny naše vůně na prádlo mají jednotnou kvalitu.

 

VÝBĚR PARFEMACE

Našim zákazníkům nabízíme velmi široké portfolio parfémů na praní. Na základě konkrétní specifikace (např. květinová, orientální, pomerančová vůně, vůně čistoty atd.) připravíme a zašleme několik vzorků parfémů do pračky k otestování.

 

VÝBĚR OBALU

Nabídku vhodných obalů pro olejové parfémy máme již předpřipravenou, zejména pro menší objednávky do 1 000 ks, kde je výběr více limitovaný. Nabízíme však možnost návštěvy našeho showroomu v Praze, kde máme výstavku rozmanitých možností řešení. Ačkoli běžně nabízíme obaly z nejrůznějších materiálů, pro vůně do prádla upřednostňujeme pouze jeden vhodný, funkční a praxí ozkoušený typ. Kromě výroby parfémů na praní se specializujeme na prodej kosmetických obalů a máme výhradní zastoupení v ČR a SR pro několik Evropských dodavatelů.

 

LEGISLATIVA

Olejový parfém na praní spadá pod chemický zákon. Svým chemickým složením ovšem nespadá mezi detergenty. Je tedy nutné vypracovat Bezpečností list, zaregistrovat přípravek do systému ECHA a správně označit obal. Všechny legislativní náležitosti vyřídíme za Vás a připravíme stručné a jasné instrukce k povinným textům a symbolům, které bude nutné umístit na etiketu obalu.

 

GRAFIKA A DESIGN

Pokud máte vlastního grafika, dodáme Vám veškeré podklady k přípravě grafiky a vizualizace Vašeho olejového parfému na praní. Chcete-li pomoci s grafickým návrhem, tvorbou loga, nebo vizualizací, nabízíme pomoc naší grafičky, která má s obdobnými projekty bohaté zkušenosti.

 

CENA A VÝROBA

Na základě Vašeho výběru vůně, obalu a množství sestavíme finální cenovou nabídku výroby oleje na praní. Po odsouhlasení a úhradě zálohy stanovíme časový plán výroby, který se vždy odvíjí od dostupnosti vybraných komponent, ingrediencí a aktuální vytíženosti výroby.