zakázková výroba kosmetiky

Uvádíte na trh novou kosmetickou značku a hledáte spolehlivého partnera pro zajištění zakázkové výroby kosmetiky? Chcete doplnit vaše stávající portfolio o krém, šampon, nebo jiný kosmetický produkt? Rádi byste vyvinuli originální a funkční kosmetický přípravek? Pokud jste na některou z otázek odpověděli ano, pak jsou následující řádky určeny právě vám.

 

KRÁTKÉ PŘEDSTAVENÍ

Jsme český výrobce kosmetiky. Zajišťujeme výrobu kosmetiky pro nejrůznější české i zahraniční obchodní značky. Naše produkty zcela jistě znáte z drogerií, eshopů, lékáren, nebo jste jimi možná někdy byli obdarováni. Zajišťujeme kompletní smluvní výrobu kosmetiky včetně designu obalu. Také za vás vyřešíme legislativu potřebnou pro prodej kosmetiky v rámci EU, abyste se vy mohli soustředit pouze na marketing a obchod. Disponujeme variabilními výrobními technologiemi, díky nimž jsme schopni realizovat zakázky v desítkách tisíc i menších stovkách kusů.

 

JAK TO FUNGUJE

Nejdříve se důkladně seznámíme s vaším záměrem a představami ohledně kosmetického produktu. Na jejich základě se společně pustíme do vývoje vaší nové unikátní kosmetiky, nebo vám nabídneme některý z přípravků, které již mají hotovou a schválenou recepturu. Preferujeme a podporujeme výrobu originální a jedinečné kosmetiky pro každého z našich zákazníků. I proto jsme pro vás připravili velmi příznivé a cenově dostupné podmínky vývoje kosmetiky.

 

VÝVOJ KOSMETIKY

Na vývoji kosmetiky spolupracujeme hned se třemi špičkovými českými laboratořemi. Díky tomu dokážeme vyrobit rozmanité druhy kosmetiky a nabídnout tak našim zákazníkům vše od výroby šamponů, sprchových gelů a mýdel, až po výrobu krémů, odličovacích přípravků, stylingových přípravků a další kosmetiky. Připravit umíme i receptury, které splňují přísná kritéria označení BIO kosmetika či přírodní kosmetika.

 

VÝBĚR OBALU

Abyste si pro váš nový kosmetický produkt mohli vybrat vhodný obal, máme pro vás v Praze připravený showroom s ukázkami dostupných možností. Většinu kosmetických obalů dokážeme zajistit již od nižších stovek kusů. Máme výhradní zastoupení pro několik evropských firem. Pro více informací jsme pro vás připravili samostatnou sekci kosmetické obaly.

 

DESIGN PRODUKTU

Na základě vybraného materiálu a tvaru kosmetického obalu nabízíme různé druhy dodatečných úprav a dekorací jako je barvení, pískování, potisk, gravírování a spoustu dalšího. Dodáme veškeré podklady pro přípravu grafiky a legislativního označení kosmetického přípravku. Pokud nemáte vlastní návrh designu obalu pro vaši kosmetiku, je vám k dispozici náš tým, který pro vás design vytvoří, zpracuje vizualizaci a tisková data.

 

CENA

Cena každého kosmetického přípravku je zcela individuální. Závisí na charakteru kosmetické hmoty a výběru obalu a jeho objemu. Před zahájením spolupráce jsme vám schopni orientačně říci, kolem jaké částky se budeme pohybovat.

 

VÝROBA

Jakmile jsou hotové všechny přípravy, máme dokončený vývoj produktu, vybraný obal a jeho dekoraci, přecházíme k výrobní a legislativní části.

 

LEGISLATIVA

Před uvedením nového kosmetického přípravku na trh EU je nutné zpracovat povinnou legislativu. Ta se skládá z povinných testů (nejčastěji mikrobiologie a zátěž), zpracování Zhodnocení bezpečnosti a registrace do CPNP. Všechny tyto náležitosti vyřídíme za vás.

 

KOOPERACE

Zajišťujete-li si některé části výroby sami a hledáte partnera pouze pro plnění a balení produktů, výrobu kosmetické hmoty, případně dodavatele kosmetických obalů, i v takovém případě jsme vám k dispozici.