víčka, spreje, dispenzery, komponenty

Mandario Company Vám kromě kosmetických obalů a parfémových flakonů nabízí i široký výběr doplňkových komponentů. Tyto komponenty jsou obzvláště důležité pro doladění celkového vzhledu Vašeho produktu. Vybírat můžete z komponentů z plastu, dřeva nebo kovu, či jejich kombinací.

Hlavním dodavatelem těchto komponentů je naše partnerská společnost Eurovetrocap, pro kterou máme výhradní zastoupení na českém a slovenském trhu. Komponenty jsou tedy kompatibilní s naším ostatním sortimentem.

Díky mezinárodním standardům však lze mnohdy zkombinovat flakony či kosmetické obaly s komponenty od různých výrobců. Našim zákazníkům tedy nabízíme opravdu široké možnosti při sestavování dokonalého finálního produktu.

 

Řada komponentů je standardně u Eurovetrocapu skladem. Díky tomu dokážeme značně urychlit jejich dodání. Rovněž dokážeme uspokojit i objednávky menšího počtu kusů.

Na přání umíme vyrobit i vysoce individualizované komponenty, které podtrhnou výjimečnost Vašeho produktu. Tato varianta však přichází v úvahu až při odběrech většího počtu kusů.

V nabídce naleznete různorodý sortiment doplňků. Jedná se zejména o:

  • rozprašovače (spreje)
  • pumpičky
  • límce na parfémy
  • pipety
  • víčka
  • a mnoho dalšího

Pro inspiraci Vám doporučujeme nahlédnout do katalogu společnosti Eurovetrocap.

 


Každý, kdo uvádí na český trh obaly či balené výrobky, je povinen nakládat s obalovým odpadem v souladu s účinnými právními předpisy. Jsme proto zapojeni do systému společnosti EKO-KOMzajišťujícího sběrnou síť pro recyklaci obalů. Přesvědčitse můžete na zde.