Mandario Company jakožto výrobce parfémů nabízí své služby v různých oblastech voňavého průmyslu. Ovonět umíme nejen své zákazníky, ale i jejich produkty a prostory. Pojďte se s námi podívat do světa smyslového marketingu.

bytové difuzéry

 

 

Čich je úžasný smysl, který přímo působí na emoční část Vašeho mozku. Aniž byste cokoliv zpozorovali, příjemná vůně Vám navodí pocit pohody a dobré nálady. To platí i pro Vaše zákazníky. Pokud Vaše komerční prostory či samotné produkty příjemně voní, zákazníci se cítí dobře, aniž by si uvědomovali samotný důvod. To Vám výrazně zvyšuje šanci na prodej. U vnímavějších lidí dokonce povědomá vůně vyvolá vzpomínky na konkrétní místo. Ovonění prostor je tedy ideální prostředek pro vytvoření zapamatovatelné identity Vašeho produktu či služeb.

 

Mandario Company nabízí voňavé řešení přesně na míru přání a potřeb svých klientů. Specializujeme se na výrobu bytových difuzérů s tyčinkami, výrobu vůní pro ovonění prostor, autoparfémy a nejrůznější náplně do voňavých doplňků, jako jsou balíky či různé voňavé předměty.