Image

 

Bytový difuzér je nejjednodušší systém ovonění prostor a současně i moderní interiérový doplněk. Může být zajímavým prodejním artiklem, stejně tak jako líbivým dárkovým předmětem.

Mandario Company Vám zajistí vše od výroby vůně, přes design flakonu a krabičky, balení finálního produktu do celofánu, až po vyřízení povinných legislativních dokumentů.

Cena aroma difuzéru je vždy individuální a je dána počtem kusů, typem vonné kompozice, volbou obalů a dalších komponentů. Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost zákazníka. Dokážeme vyrobit nákladné, velmi luxusní bytové difuzéry s honosným zdobením a složitým balením, stejně tak jako nízkonákladové bytové parfémy. Jméno však máme jen jedno, a proto do světa nikdy nevypustíme bytovou vůni, která by podle nás neměla dostatečnou kvalitu.

 

Vůně

Základem každého bytového difuzéru je líbivá vůně. Mandario Company nabízí široké portfolio již předpřipravených kompozic. Tyto vonné kompozice dělíme do několika kategorií na přírodní, aromaterapeutické, květinové, ovocné, citrusové, exotické, vůně čistoty a svěžesti a gurmánské. Vůni také dokážeme vyvinout přesně na míru Vašich představ. Pokud jsou Vaší cílovou skupinou zákazníci bojující s nepříjemnými pachy, jsme schopni do libovolné kompozice přidat i látky, které tyto pachy dokáží pohltit.

 

Vzhled

Ať už se o prvním dojmu říká ledasco, troufáme si s jistotou tvrdit, že v případě bytových vonných doplňků, kam aroma difuzér bezpochyby patří, hraje první dojem velmi významnou roli. Doporučili bychom Vám tedy věnovat náležitou péči výběru typu a designu obalů.

Našim zákazníkům nabízíme široký výběr velikostí a tvarů lahviček, dostupných již od stovek kusů. V ČR a SR máme výhradní zastoupení pro společnost Eurovetrocap, jednoho z předních dodavatelů obalů. Flakon na aroma difuzér však můžeme na přání zajistit i od mnoha jiných výrobců, případně nechat vyrobit přesně na míru.

Design flakonu vytvoříme dle Vašeho přání a finančních možností. Nabízí se zde celá řada technik, od průhledného či neprůhledného barvení, pískování, přes různé druhy potisku (laserem, sítotiskem, tamponovým tiskem atd.) až po polep rozmanitými druhy etiket.

 

Legislativa

Každý produkt, který se uvádí na trh v rámci EU, musí splňovat zákonem stanovené náležitosti. S tímto Vám rádi pomůžeme a veškeré legislativně důležité dokumenty Vám připravíme.