flakony pro parfémy

Mandario Company Vám nabízí široký výběr parfémových flakonků. Máme výhradní zastoupení pro italskou společnost Eurovetrocap na Českém a Slovenském trhu. Výhoda této spolupráce spočívá v tom, že Vám jsme schopni dodat lahvičky na parfémy nejrůznějších objemů a tvarů, a to i ve velmi malém množství. Společnost Eurovetrocap také drží většinu svého portfolia skladem, tudíž se mnohdy dokážeme úspěšně vyhnout dlouhé době dodání. Zajistíme Vám také velmi výhodné ceny.

Parfemové flakonky jsme však schopni zajistit i od jiných výrobců. Od nejlevnějších lahviček z Číny, Indie a Turecka, až po flakonky z několika renomovaných skláren v západní Evropě.

K parfemovým flakonům standardně dodáváme veškeré příslušenství - sprej, víčko a límec.

U většiny flakonků si také můžete zvolit variantu pertlovací (na jedno použití) či šroubovací (na více použití).

Lahvičky na parfémy mohou být z čirého skla, obarvené, matované, obšité textilií, atd. Fantazii se meze nekladou. Mandario Company Vám zajistí dekoraci flakonku dle Vašeho přání.

Osobitý design lahviček na parfémy můžeme vytvořit i pomocí dalších technologií a tisku. Laserem, silikonem, pískováním, sítotiskem, tampónovým tiskem, vypalováním barvy, etiketou, atd.

Pro laiky jsou zde vysvětlení některých technologií umístění grafiky na skleněný povrch flakonku:

 

LASER

Tato technologie umožňuje aplikaci grafiky, či různých vizuálních efektů na povrch flakonu, který však zůstává zcela hladký. Po přejetí prstem tedy neucítíte žádné narušení či změnu povrchové úpravy.

 

SILK SCREEN PRINTING

Silk screen printing, neboli sítotisk je technika původně aplikovaná na hedvábí. Lze ji však využít pro potisk nejrůznějších materiálů.

Výhoda této techniky spočívá zejména v nízké ceně, vysoké trvanlivosti potisku a naprosté barevné stálosti. Je tedy nejhojněji využívanou technikou vůbec.

Na skleněný povrch flakonků se aplikují speciální parciální a reliéfní laky, které jsou po přejetí prstem hmatem rozpoznatelné. Grafický design je na lahvičce mírně vystouplý, pouze však v řádech desetin milimetru. Celkový dojem tedy není nijak narušen.

 

TAMPONOVÝ TISK

Tamponový tisk patří spolu se sítotiskem mezi hlavní tiskové techniky vhodné k potisku skleněných obalů.

Metoda potisku „tamponem“ spočívá v přenesení tištěného obrazu přes silikonový tampon na tištěnou plochu. Dá se říci, že tam, kde selže sítotisk, použijeme tamponový tisk. Tampon je totiž díky silikonovému složení přizpůsobivý a grafický obraz přenese i na zaoblené plochy či jinak nerovný povrch.

 

ETIKETA

Etiketa je nejlevnější způsob grafické úpravy flakonku. Lze jí vyhotovit v transparentním či papírovém provedení. Transparentní čirá etiketa dokáže velmi pěkně graficky doladit celkový design flakonku. Stejně tak papírové provedení, využívané především pro parfémy ve stylu retro, vytvoří krásný moderní produkt.

I výrobci některých známých módních značek parfémů využívají etikety pro dotvoření designu svého flakonku.

 

SPECIÁLNÍ FLAKONY

Flakonky je možné vyrobit i přesně na míru. Dle přesného požadavku klienta se vytvoří formy, podle kterých se postupně vylévají skleněné lahvičky. Flakonek tedy bude čistý originál. Toto však má smysl až od desítek tisíc kusů.

 

BROUŠENÉ KŘIŠŤÁLOVÉ FLAKONY

Pro náročnější klienty nabízíme broušené křišťálové flakony, vyrobené v českých sklárnách. Díky svému vzhledu jsou určeny zejména pro výrobu luxusních parfémů.

Tyto flakonky lze dále ozvláštnit pomocí speciální rytiny a doplnit balónkovým rozprašovačem či broušeným skleněným víčkem.

Rádi Vám povíme a ukážeme více v našem showroomu.

 


Každý, kdo uvádí na český trh obaly či balené výrobky, je povinen nakládat s obalovým odpadem v souladu s účinnými právními předpisy. Jsme proto zapojeni do systému společnosti EKO-KOMzajišťujícího sběrnou síť pro recyklaci obalů. Přesvědčitse můžete na zde.