autoparfémy

 

Kvalitní autoparfém jistě ocení každý řidič i jeho posádka. Dokáže zpříjemnit jízdu, zakrýt nepříjemné zápachy a také vkusně doplnit interiér vozu. Je vhodný jako prodejní artikl i originální dárek pro zaměstnance či klienty.

Mandario Company nabízí několik možností řešení autoparfému. Pro naše klienty nejčastěji vyrábíme vůni ve flakonku, který je podobný klasickému parfému. Tímto parfémem lze ovonět vše od koberečků, přes sedačky až po volný prostor automobilu. Součástí balení je i visačka v libovolném tvaru, na kterou se parfém aplikuje a vůně se pak v průběhu času postupně uvolňuje.

Vůni si můžete vybrat dle přání. Využít můžete našeho širokého portfolia nabídky vonných kompozic, případně si nechat sestavit originální vůni přesně na míru Vašeho nosu. Vůni dokážeme vytvořit i na čistě přírodní bázi.

Další variantou řešení autoparfému je malý flakonek k zavěšení na zpětné zrcátko. Při jeho otočení dnem vzhůru se vůně nasaje do dřevěného víčka, ze kterého se pak postupně uvolňuje do prostoru. Předností tohoto řešení je možnost vytvoření originálního líbivého designu, který ozvláštní interiér každého vozu. Drobnou nevýhodou je však malý objem flakonku (obvykle 5 - 10 ml). Vůně se tak poměrně rychle spotřebuje. Někteří naši klienti by však mohli s tímto tvrzením nesouhlasit. Čím dříve se vůně spotřebuje, tím dříve se jim vrátí spokojený zákazník.

Autoparfém lze vyrobit i dalšími originálními způsoby. Na trhu naleznete voňavé panáčky, difuzéry do mřížky ventilátoru, voňavé krabičky a jiné zajímavé způsoby řešení vůní do aut. Na těchto projektech spolupracujeme na základě individuální domluvy s našimi klienty. Pro každý projekt se nám podaří nalézt vhodné řešení.