kosmetické obaly

Mandario Company Vám nabízí široký výběr obalů pro Vaše kosmetické produkty. Máme výhradní zastoupení pro italskou společnost Eurovetrocap na českém a slovenském trhu. Výhoda této spolupráce spočívá v tom, že Vám jsme schopni dodat obaly nejrůznějších materiálů, objemů a tvarů, a to i v řádech stovek kusů. Společnost Eurovetrocap také drží většinu svého portfolia skladem, tudíž se mnohdy dokážeme úspěšně vyhnout dlouhé době dodání. Zajistíme Vám také velmi výhodné ceny.

V našem portfoliu naleznete vše od plastových lahví, tub, tubo lahví, kelímků, airless obalů, až po skleněné flakony na kosmetiku, kelímky, lahvičky a mnoho dalších.

Obsahově i velikostně jsou tyto obaly velmi různorodé. Od 15 ml až po několik litrů. Největší výběr obalů je v nejžádanějších objemech 15 – 500 ml.

Produkty společnosti Eurovetrocap si můžete prohlédnout přímo v katalogu výrobce. Pokud si však z této nabídky nevyberete, máme pro Vás připravené i další možnosti, které Vám na dotaz rádi představíme.

Mandario Company Vám však dokáže zajistit více než samotné kosmetické obaly. Spolupracujeme s několika prestižními laboratořemi a vývojáři nejrůznějších kosmetických výrobků. Jsme Vám tedy schopni zajistit kompletní kosmetický produkt dle Vašeho přání. Postaráme se o jeho obsah, obal, celkový design i legislativní dokumenty. Více informací naleznete v sekci kosmetika.

Nyní bychom Vám rádi představili část našeho nejžádanějšího portfolia kosmetických obalů:

LUXUSNÍ PLASTOVÉ LAHVE PRO KOSMETIKU

Plastové lahve patří mezi nejžádanější obaly vůbec. Výhodou je nejen luxusní design za nízkou cenu, ale i velmi kvalitní ochrana kosmetické hmoty před slunečním zářením, které by hmotu mohlo znehodnotit. Nejvíce vhodné jsou tyto obaly pro tělová mléka, krémy na ruce, obličejové krémy atd.

 

TUBY

Tuby jsou jedny z historicky nejstarších a dodnes velmi hojně využívaných obalů pro kosmetiku. Mohou být vyrobeny z laminátu, hliníku či plastu. Tvarů, velikostí a možností povrchových úprav existuje celá řada, proto jsme pro ně vytvořili samostatnou sekci ZDE. 

PLASTOVÉ TUBO LAHVE

Plastové tubo-lahve patří k velmi zajímavým produktům. Ačkoli vypadají velmi podobně jako tuby (stojí na víčku), liší se od nich způsobem plnění. Tubo-lahve není oproti tubám nutné svařovat. Lze je tedy plnit stejným způsobem, jako běžné plastové lahve, což představuje značné zjednodušení výrobního procesu (není potřeba speciální stroj na plnění a svařování).

Tubo-lahve mají také spoustu možností designové úpravy vzhledu a to již při malých odběrech v řádech od 500 ks (pro srovnání klasické tuby lze vyrobit s vlastním designem běžně od 5 - 10 000 ks).

PRŮHLEDNÉ PLASTOVÉ LAHVE PRO KOSMETIKU

Plastové obaly pro kosmetiku lze dodat i v průhledném provedení. Výrobní technologie těchto obalů je méně náročná, což se odráží i v jejich výsledné nízké ceně.

Díky tomu jsou tyto kosmetické obaly “předurčeny” spíše k využití pro levnější produkty, nejčastěji sprchové gely, šampony, tekutá mýdla, atd. Obecně lze říci, že těmto kosmetickým výrobkům by nemělo vadit slunce či jiné světlo.

AIRLESS OBALY

Airless obaly patří k nejsofistikovanějším plastovým primárním obalům vůbec. Díky unikátní technologii podtlaku není pro aplikaci kosmetického přípravku nutné využívat pumpičku s hadičkou, či otáčet obal dnem vzhůru pro ztečení hmoty dolů. Po stlačení aplikátoru se část pohyblivého dna posune výše a tím vytlačí požadovaný objem kosmetické hmoty.

Další velkou výhodou je téměř stoprocentní využitelnost kosmetického přípravku. Pohyblivé dno totiž na stěnách nezanechává žádné zbytky kosmetické hmoty, což je pro koncového zákazníka velmi příjemné.

Airless obaly jsou k dostání ve velikostech 15 - 100 ml.

PLASTOVÉ KOSMETICKÉ KELÍMKY

Plastové kelímky jsou nejběžnějším obalem pro balzámy na rty, krémy na obličej, různé emulze, masti, atd. Mohou být průhledné, poloprůhledné či zcela neprůhledné, nejčastěji bílé. Tvarem bývají kulaté či oválné, méně často hranaté a jejich objem se standardně pohybuje v rozmezí 5 - 100 ml.

Plastové kelímky dodáváme v klasické jednoplášťové či luxusnější dvouplášťové verzi. Dvojí opláštění má výhodu kombinace neprůhledné vnitřní a průhledné vnější vrstvy, což je nejen originální designový prvek, ale i lepší ochrana pro kosmetickou hmotu proti slunečním paprskům.

SKLENĚNÉ KOSMETICKÉ KELÍMKY

Skleněné kelímky lze stejně tak jako kelímky plastové využít pro nejrůznější druhy kosmetiky. Je však na zvážení, jaký materiál obalu se k produktu více hodí. Skleněné kelímky bývají zpravidla o něco dražší. Nabízí však různorodé možnosti povrchových úprav - barvení, pískování, potisk atd.


Každý, kdo uvádí na český trh obaly či balené výrobky, je povinen nakládat s obalovým odpadem v souladu s účinnými právními předpisy. Jsme proto zapojeni do systému společnosti EKO-KOMzajišťujícího sběrnou síť pro recyklaci obalů. Přesvědčitse můžete na zde.