Svíčky

Parfémy a kosmetiku je třeba nejen vyrobit, ale i vhodně zabalit. Právě obal často dané zboží „prodává“, a proto nelze jeho výběr podcenit. Nabízíme Vám širokou škálu obalů na parfémy a kosmetiku, které jistě splní Vaše požadavky na estetiku, funkčnost i přijatelnou cenu. Spolupracujeme s řadou výrobců komponentů od těch velkých až po malé rodinné sklářské manufaktury a jsme výhradním distributorem italské společnosti Eurovetrocap pro Českou a Slovenskou republiku.

Kromě obalů samozřejmě nabízíme i další komponenty jako například spreje, pumpičky, límce na parfémy, pipety, různé obdobné komponenty atd., aby dodaný produkt mohl být kompletně připraven k prodeji. Díky naším znalostem trhu a velkým odběrům, pro Vás dokážeme jednotlivé komponenty vždy poskládat za atraktivní cenu.

Nabízíme rovněž finální kompletaci. Veškeré obaly a komponenty Vám tak zkompletujeme do Vámi vybraného celku, zabalíme a připravíme na expedici. Možnost kompletace nabízíme i v případě, že obaly, komponenty či esence si dodáte od jiné společnosti. Kompletaci provádíme strojově či ručně dle individuální objednávky. Cenu kompletace, pokud není již zahrnuta v ceně produktu „na klíč“, určujeme vždy individuálně.

Doporučujeme si prohlédnout katalog našeho hlavního dodavatele Eurovetrocap. Katalogy našich ostatních dodavatelů včetně ukázek naší práce Vám rádi ukážeme v našem showroomu a navrhneme vhodný obal pro Vaše parfémy či kosmetiku. Rovněž nabízíme obaly i pro farmaceutické výrobky.