víčka, pumpičky, límce, dispenzery, flakony, kelímky, lahve, tuby

Mandario Company nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti výroby parfémů a kosmetiky. Jednou z nejdůležitějších součástí celého výrobního procesu je výběr a následná úprava designu kosmetických obalů a parfémových flakonů. Právě obal totiž mnohdy dané zboží „prodává.“ Jeho výběr tedy není radno podcenit.

Nabízíme Vám širokou škálu obalů, včetně tub, které jistě splní Vaše požadavky na estetiku, funkčnost i přijatelnou cenu.

Spolupracujeme s celou řadou výrobců, od těch velkých světových, až po malé rodinné manufaktury. Pro Českou a Slovenskou republiku jsme výhradním distributorem italské společnosti Eurovetrocap. Přednostně tedy nabízíme obaly jejich výroby, a to nejen díky výhodné ceně, ale především díky možnosti odebrat většinu komponentů i v menším množství, než je celá paleta. Velkou výhodou je i to, že společnost Eurovetrocap drží velkou část svého portfolia skladem. Naši zákazníci tedy nemusí na dodání obalů příliš dlouho čekat.

Našim druhým, neméně významným parnerem, je společnost Tubeplant, kterou v Česku i na Slovensku zastupujeme v péči o zájemce o zakázkovou výrobu tub. Ačkoli jsou tuby dostupné od minimálního množství 10 000 ks, představují levnou a esteticky zajímavou variantu řešení kosmetického obalu.

Kromě samotných obalů a tub nabízíme i doplňkové komponenty, jako jsou spreje, pumpičky, límce na parfémy, pipety či různé obdobné příslušenství. Dodané produkty jsou tedy po naplnění a kompletaci připraveny k prodeji.

Společnost Mandario Company se pro Vás postará i o samotné plnění a kompletaci produktů, včetně možnosti zajištění potisku, lepení etiket či třeba celofánování.

Možnost kompletace nabízíme i v případě, že obaly, komponenty či tekutinu nebo jinou kosmetickou hmotu dodáte sami, či zajistíte od jiné společnosti. Kompletaci provádíme strojově či ručně dle individuálních potřeb. Cenu kompletace, pokud není již zahrnuta v ceně výroby produktu „na klíč,“ určujeme vždy individuálně.

Ať už máte zájem o spolupráci na výrobě produktu na zakázku či pouze sháníte vhodné kosmetické obaly a pro Vaše vlastní produkty, doporučujeme prolistovat katalog společnosti Eurovetrocap, našeho hlavního partnera. O možnostech odběru obalů od ostatních dodavatelů Vám rádi na dotaz povíme více.

Ceny flakonů, obalů, víček či příslušenství Vám rádi zašleme dle Vaší konkrétní poptávky. Zároveň Vás rádi přivítáme v našem showroomu, kde si většinu zboží můžete prohlédnout a osahat. Rádi Vám zde také s výběrem poradíme a pomůžeme.

Rovněž nabízíme obaly pro farmaceutické produkty.

 


Každý, kdo uvádí na český trh obaly či balené výrobky, je povinen nakládat s obalovým odpadem v souladu s účinnými právními předpisy. Jsme proto zapojeni do systému společnosti EKO-KOMzajišťujícího sběrnou síť pro recyklaci obalů. Přesvědčitse můžete na zde.