Ne každý podnikatel je cukrář, aby jeho výrobky lákaly vzhledem, chutí i vůní. Od toho jsme tu my. Klientům nabízíme komplexní řešení voňavé části marketingu, takzvaný scent marketing, tedy ovoňování prostor.

CO JE TO SCENT MARKETING?

Scent marketing, či ovoňování prostor je účinnou metodu pro dotvoření příjemné atmosféry v komerčních prostorách. V zájmu každého obchodníka je to, aby se jeho zákazníci či hosté cítili v jeho zázemí příjemně a strávili zde co nejvíce času.

 

JAK TO FUNGUJE?

Koncept ovonění prostor spočívá v instalaci aroma systému. Ten se skládá z elektronických air-condition přístrojů a speciálně upravených vůní. Přístroje pozvolna uvolňují páru, která obsahuje vonné esence. Tím je zajištěno stálé příjemné ovonění prostor.

 

PŘÍSTROJE

Pro ovoňování prostor se využívají různé typy elektronických přístrojů. Konkrétní řešení je vždy odvislé od přesných parametrů místností. Přístroje mohou být designovým doplňkem interiéru, nebo zcela skryté před zraky vašich klientů. Ovládání není nijak složité. Obvykle se přístroje přednastavují dle využití prostor během denní doby.

Image
Image
Image
Image

 

VŮNĚ

Pro ovonění prostor vám nabízíme široké portfolio vůní. Vybírat můžete z různých typů, např. přírodní, aromaterapeutické, květinové, ovocné, citrusové, exotické, vůně čistoty a svěžesti a gurmánské. Dokážeme také vyvinout originální kompozici dle vašeho přání.

S výběrem vůně vám umíme pomoci a navrhnout vhodné řešení dle charakteru a účelu vašeho prostoru. Recepturu vůně pak lze snadno využít pro ovonění ostatních produktů Vašeho portfolia, jako například bytové difuzéry, aromaterapeutické svíčky, masážní oleje, parfémy či jinou kosmetiku.

 

POHLCOVÁNÍ PACHŮ

Klientům, kteří potřebují zakrýt jakýkoli zápach, umíme účinně pomoci. Do vonné kompozice přidáme speciální látky, které zápach pohlcují a neutralizují. Vůně se tedy se zápachem nepřekrývá a působí čistě a svěže.

 

ZDRAVÍ A CERTIFIKACE

Při použití aroma systémů se nemusíte bát o své zdraví. Všechny naše vůně mají certifikaci pro zdravotní nezávadnost. V nabídce máme také celou řadu čistě přírodních kompozic.

 

INSTALACE A SERVIS

Aby vaše prostory voněly rovnoměrně a vůně byla dostatečně avšak ne příliš silná, je vhodné, aby vás nejdříve navštívil náš technik. Pokud není návštěva možná, nabízíme konzultaci i přes internet či po telefonu. K vybranému přístroji pak zajistíme instalaci, instruktáž i pravidelný servis.