Image

 

 

Ne každý podnikatel je cukrář, aby jeho výrobky lákaly vzhledem, chutí i vůní. Od toho  jsme tu my. Klientům nabízíme komplexní řešení voňavé části marketingu, takzvaný scent marketing, tedy ovoňování prostor.

 

Pravidelné objednávky našich spokojených klientů nás utvrzují v tom, že scent marketing je účinnou metodu pro dotvoření příjemné atmosféry v jakýchkoli prostorách. V zájmu každého obchodníka je to, aby se jeho zákazníci či hosté cítili v jeho zázemí příjemně a strávili zde co nejvíce času.

 

Jak to celé funguje?

Koncept ovonění prostor spočívá v instalaci aroma systému. Ten se skládá z elektronických air-condition přístrojů a speciálně upravených vůní. Přístroje pozvolna uvolňují páru, která obsahuje vonné esence.  Tím je zajištěno stálé příjemné ovonění prostor.

 

Přístroje

Mandario Company nabízí svým zákazníkům nejmodernější plně elektronické air condition přístroje s designovým vzhledem a snadným ovládáním. V rámci nastavení lze zvolit přesné dny a časy, kdy je přístroj v provozu pro co nejefektivnější možné využití. Nejnovější aroma přístroje jsou dokonce nastavitelné i přes internet.

 

Vůně

Vůni do aroma přístroje dokážeme vyvinout přesně na míru Vašich představ. Máme však i široké portfolio již předpřipravených kompozic. Tyto kompozice dělíme do několika kategorií na přírodní, aromaterapeutické, květinové, ovocné, citrusové, exotické, vůně čistoty a svěžesti a gurmánské.

Vůni dokážeme přizpůsobit charakteru i účelu Vašeho prostoru. Kompozici pak lze snadno využít pro ovonění ostatních produktů Vašeho portfolia, jako například bytové difuzéry, aromaterapeutické svíčky, masážní oleje, parfémy či jinou kosmetiku.

 

Pohlcování zápachu

Klientům, kteří bojují s nepříjemným zápachem umíme účinně vyřešit jejich strasti. Stačí když do kompozic přidáme speciální látky, které zápach neutralizují, takzvané pohlcovače pachu. Vůně se tedy s nepříjemným zápachem nepřekrývá a působí čistě a svěže.

 

Zdraví a certifikace

Při použití aroma systémů se nemusíte bát o své zdraví. Všechny naše vůně mají certifikaci pro zdravotní nezávadnost. V nabídce máme také celou řadu čistě přírodních kompozic.

 

Instalace a servis

Aby Vaše prostory voněly rovnoměrně a vůně byla dostatečně avšak ne příliš silná, prohlédneme si nejdříve Vaše prostory a seznámíme se s Vašimi představami. Na základě těchto informací pro Vás připravíme nabídku vonných kompozic a správného počtu, velikosti a umístění aroma přístrojů.

Samotná instalace je velmi jednoduchá a neinvazivní. V první fázi probíhá testování, v průběhu kterého systém vyladíme k dokonalosti. Po odsouhlasení finálního řešení Vám zajistíme průběžný servis. Propočítáme po jaké době je potřeba měnit cartrige a výměnu Vám po domluvě automaticky zajistíme.

Přístroje prodáváme nebo zapůjčujeme za pravidelný měsíční poplatek. Ceny se pohybují od 300 Kč / měsíc. Záruka minimálně 2 roky.