OCHRANNÁ ZNÁMKA

- 3.3.2022 - 

Protože neustále rosteme nejen na domácím, ale i zahraničním trhu, rozhodli jsme se chránit naše jméno i logo. Po zažádání jsme získali ochranou známku pro celou EU.

DAR PRO LINKU BEZPEČÍ

- 31.12.2021 - 

Před koncem roku jsme finančně podpořili Linku bezpečí z.s., která se zabývá pomocí dětem a mladistvím v nouzi.

Pokud i Vy zvažujete podobnou pomoc, informace najdete na webových stránkách https://klublinkyvbezpeci.cz/podporte-nas/halo .

PODPORA VŠCHT

- 1.12.2021 -

Každý rok pořádá Vysoká škola chemicko-technologická v Praze Studentskou vědeckou konferenci, na které studenti prezentují své projekty. Témata jsou z oboru chemie a technologie kosmetiky a olejů.

V loňském roce se konference účastnila i naše současná kolegyně a také odborná posila našeho týmu projektového managementu Veronika Kronusová.

Ročník 2021 jsme se rozhodli finančně podpořit. Držíme palce všem talentovaným studentům!

NOVÉ PROSTORY SHOWROOMU

- 1.8.2021 -

S radostí oznamujeme, že Vás od srpna uvítáme ve větších prostorech nového showroomu, který ale zůstává na stejné adrese - Litevská 8, Praha 10.

Neustále rozšiřujeme portfolio našich produktů. Nyní máme možnost Vám konečně většinu znich osobně představit.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

boj s covid-19 - produkty na míru

- 14. 3. 2020 -

V souvislosti s aktuální nouzovou situací využíváme naše kapacity pro výrobu parfémů a kosmetiky na antibakteriální a antivirucidní produkty. Nabízíme výrobu antibakteriálních gelů na bázi alkoholu i gelů bez alkoholu. Jsme výrobce antibakteriálních mýdel, gelů na ruce s antibakteriální a antivirucidní přísadou a v neposlední řadě zajišťujeme výrobu dezinfekce Anti-Covid. Dodáváme také kosmetické obaly pro dezinfekce, antibakteriální gely na ruce, antibakteriální mýdla atd.

WORLD OF BEAUTY & SPA

- 20. 8. 2019 -

Zveme Vás na podzimní veletrh Interbeauty a World of beauty & spa, který se koná 27.-28.9.2019 na výstavšti Praha Letňany. U našeho stánku si můžete prohlédnout nejen samotné kosmetické obaly, ale také možnosti jejich dekorace, personalizace a finálního balení. Seznámíte se s naším týmem, který se bude o Vás projekt starat a dozvíte se spoustu zajímavých informací ze světa výroby parfémů i kosmetiky.

Těšíme se na Vás!

Image