Svíčky patří k nejprodávanějším voňavým artiklům vůbec. Jsou ideálním doplňkem do portfolia produktů firmy i vděčným univerzálním dárkem pro klienty či zaměstnance. Svíčka se v našem podání může stát hojně prodávaným produktem stejně jako vytříbeným uměleckým dílem, které bude ozdobou každého interiéru.

Mandario Company se zabývá výrobou svíček široké škály, od parafínových až po svíčky z palmového nebo sójového vosku. Zajišťujeme kompletní výrobní proces od návrhu svíčky až po její finální balení a dodání na místo určení.

výroba svíček

Design svíčky si můžete definovat dle svých představ. Nabízíme svíčky volně stojící i ve skle, barevné i transparentní, s parfemací i bez. Pro výrobu využíváme vysoce kvalitní suroviny z ověřených zdrojů. Na přání dokážeme vyrobit i čistě přírodní produkt. Pro ozvláštnění designu Vám můžeme nabídnout i unikátní řešení svíčky s dřevěným knotem.

Pokud se rozhodnete pro využití našich služeb, nabízíme Vám jedinečnou možnost propojení konkrétní vůně s různými produkty Vašeho portfolia. Můžete tak získat jednotnou ucelenou řadu výrobků a svojí značce vytvořit vlastní charakteristickou vůni. Vaši vůni lze zakomponovat do bytového difuzéru či bytového parfému, klasického parfémuautoparfémukosmetických produktů, voňavých obálek do balíků, či jiných originálních voňavých předmětů.