obaly-kosmetika.jpg

Plastové obaly pro kosmetiku, především lahve a kelímky, poskytujeme ve velmi širokém spektru. Plastové obaly pro kosmetiku lze nakupovat již v řádech stovek kusů. A to jak plastové láhve, tuby, tubo lahve, tak i plastové kelímky. Obsahově i velikostně jsou plastové obaly velmi různorodé. Od 20 ml až po několik litrů. Největší výběr obalů je v nepoužívanějším množství 15 – 450 ml. Primárně nabízíme kosmetické obaly společnosti Eurovetrocap, pro kterou máme výhradní zastoupení pro ČR i SR. Ceny máme stejné, někdy i nižší. Na vyžádání vám pošleme aktuální katalog kosmetických obalů.

Jelikož jsme výrobci nejen parfémů, ale i kosmetiky, tak vždy vás vyjde levněji, pokud vám vyrobíme kompletní kosmetický prostředek na míru, než si od nás kupovat jen samotné kosmetické obaly.

Plastových obalů na kosmetiku máme několik druhů:

 

Luxusní plastové lahve pro kosmetiku

Nejžádanější jsou luxusní plastové lahve. Jsou za přístupné ceny, které dají nový rozměr vaší kosmetické značce. Nejvíce jsou vhodné na tělová mléka, krémy na ruce, obličejové krémy atd. Jejich výhodou je, že plast není průhledný, takže brání slunci a všeobecně světlu, aby poškozovalo kosmetickou hmotu.

 

Plastové tuby – tubo lahve

Další možností jsou plastové tuby, nikoliv tuby, které se svařují, ale tubo lahve. Plní se stejným způsobem, jako běžné plastové lahve, ale vypadají jako tuba - stojí na víčku. Jejich výhodou není jen úspora při výrobě kosmetického prostředku (není potřeba svařování a stroj na tubování), ale i jejich desénové možnosti, které umožňují být mnohem nápadnější než běžné tuby. Další výhodou je, že běžné tuby se vyrábí od 5-10 tisíc kusů s vlastním designem, ale my nabízíme jejich odběr už od 500 ks.

 

Plastové lahve pro kosmetiku - průhledné

V obalech pro kosmetiku vedeme i plastové lahve s průhledným plastem, finančně jsou nejméně náročné na výrobu a i proto je jejich cena velmi nízká. To je předurčuje hlavně k použití kosmetických produktů, které jsou výrobně spíše nízkonákladové. Všeobecně se dá i říci, že těmto produktům mnohem méně vadí slunce či jiné světlo. Průhledné plastové lahve se nejčastěji používají pro produkty, jako jsou sprchové gely, šampony, tekutá mýdla, atd.

 

Airless obaly

Airless obal, je plastový primární obal, který je ze všech plastových obalů nejvíce sofistikovaný. K použití kosmetické hmoty z airless obalu se nepoužívá žádná pumpička s hadičkou, ani se nemusí otáčet dnem vzhůru pro aplikaci kosmetické hmoty, airless obaly fungují na principu podtlaku. Po zmáčknutí pumpičky se část pohyblivého dna posune výše. Airless obaly mají velkou výhodu v tom, že pohyblivé dno je přisáté ke stěnám obalu a tak na jeho stěnách nezůstávají zbytky kosmetické hmoty, která u jiných obalů na stěnách zůstává a nedá se využít. Výtěžnost kosmetické hmoty je pro koncového zákazníka velmi vysoká. Tyto kosmetické airless obaly se vyrábí nejčastěji ve velikostech 15-100 ml.

 

Plastové kelímky

Pokud bychom se neměli bavit jen o plastových lahvích, můžeme zmínit ještě plastové kelímky. Jsou standardním primárním obalem, který se nejčastěji používá ve velikostech 5-100 ml. Používají se nejčastěji na balzámy na rty, krémy na obličej, různé emulze, masti, atd. Plastové kelímky mohou být průhledné, poloprůhledné i zcela neprůhledné, nejčastěji bíle. Většinou jsou kulatého či oválného tvaru. Ale máme k dispozici i pár hranatých.

Plastové kelímky jsou buď jednoplášťové nebo dvouplášťové. Dvouplášťový má tu výhodu, že nejčastěji je vnější vrstva průhledná a vnitřní neprůhledná. To vypadá designově velmi zajímavě a navíc neprůhledná část chrání kosmetickou hmotu před světlem.

  

Skleněné kelímky

Za zmínku jistě stojí i to, že kromě plastových kelímků a celkově plastových obalů, prodáváme i skleněné kelímky pro kosmetiku. Zda jsou výhodnější skleněné kelímky či plastové už musí posoudit každý sám, co se k jeho produktu nejvíce hodí. Ceny obou druhů kelímků jsou srovnatelné.

Doporučujeme si prohlédnout katalog našeho hlavního dodavatele Eurovetrocap. Katalogy našich ostatních dodavatelů včetně ukázek naší práce Vám rádi ukážeme v našem showroomu a navrhneme vhodný obal pro Vaše parfémy či kosmetiku. Rovněž nabízíme obaly i pro farmaceutické výrobky.