flakonky-parfemy.jpg

Flakonky parfémů poskytujeme ve velmi širokém spektru. Od lahviček z Číny, Indie, Turecka a Polska, které jsou nejlevnější, po lahvičky na parfémy z několika renomovaných skláren v západní Evropě.

  • K lahvičkám dodáváme pumpičky i víčka.
  • Flakonky parfémů mohou být pertlovací (na jedno použití) či šroubovací na více použití.
  • Lahvičky mohou být z čirého skla, obarvené, matované, obšité textilií, atd.
  • Libovolný design na flakoncích na parfémy můžeme vytvořit i pomocí dalších technologií a tisku. Laserem, silikonem, pískováním, sítotiskem, tampónovým tiskem, vypalováním barvy, etiketou, atd.

Laická vysvětlení některých technologií pro umístění grafiky na skleněný povrch flakonku jsou:

 

Laser

Tvoření designu laserem znamená, že když přejedete prstem po lahvičce, neucítíte žádné narušení či změnu povrchové úpravy lahvičky. Flakonek je plně hladký. Laserem lze tvořit i různé barvy včetně vizuálních efektů.

 

Silk screen printing

Česky lze nazvat sítotisk. Z původního tisku na hedvábí se vytvořila technologie, kterou lze tisknout na většinu materiálů. Na skleněný povrch flakonků se používají speciální parciální a reliéfní laky. Pokud shrneme u této technologie její výhody, jako jsou nízká cena, vysoká trvanlivost potisku a naprostá barevná stálost, je jasné, proč se „sítotisk“ používá poměrně často.

Hmatem ho poznáme tak, že grafický design je na lahvičce mírně vystouplý, ale jen v řádech desetin milimetru, takže to nikterak nenarušuje celkový dojem designu flakonu.

Etiketa, chcete-li samolepku, je nejlevnější způsob grafické úpravy flakonku. Lze použít transparentní etiketu, která je čirá a průzračná a při kvalitním tisku a čistém flakonku s ní lze vytvořit velmi pěknou grafiku. Dokonce i výrobci některých známých módních značek parfémů, používají etikety pro dotvoření designu flakonku.

Flakonky vám můžeme vyrobit i na míru. Vyrobí se tak, že dle požadavku klienta se vytvoří formy, podle kterých se postupně vylévají skleněné lahvičky na míru. Tím docílíte, že tento flakonek bude originální a nikdo jiný nebude mít stejný na celém světě.

 

Broušené křišťálové flakony

V nabídce máme i broušené křišťálové flakony na parfémy, které jsou vyrobeny v českých sklárnách. Jsou určené pro výrobu luxusních parfémů. Některé obsahují balónkový rozprašovač, který se vyrábí v Itálii.

Při absenci balónkového rozprašovače, jsou flakony uzavřeny luxusním skleněným víčkem. Toto víčko na parfému drží pomocí zábrusu, proto při přepravě naplněného flakonu parfémem, doporučujeme použít silikonovou zátku, která zaručí perfektní uzavření a skleněné víčko přepravovat zvlášť.

Aplikace parfému. Pokud flakon nemá balónkovou pumpičku, aplikujeme parfém nanesením spodní částí skleněného víčka na pokožku.

I při aplikaci posledních zbytků cenného parfému se nemusíte bát vylití. I když se flakonek otočí vzhůru nohama, aby se mohli použít poslední kapky drahocenné tekutiny, parfém z flakonku nijak nevytéká.

Na flakony se dají vytvářet další rytiny, například, logo, název společnosti, jméno, atd.

Rádi Vám povíme a ukážeme více v našem showroomu.