Image

 

 JAK TO VŠECHNO ZAČALO 

Záměr zakázkové výroby přišel s vlastním nápadem nechat si vyrobit originální parfém podle našich představ pod obchodní značkou Charismo. Oslovili jsme mnoho výrobců, avšak ani v jednom případě jsme nebyli zcela spokojeni s jejich službami. Váznoucí komunikace, nedodané vzorky, změny cenových nabídek, nedodržení slíbených postupů atd.

Na základě těchto zkušeností jsme se rozhodli zajistit si vlastní výrobu. Vydali jsme se do světa sbírat zkušenosti a našli přímé výrobce jednotlivých komponent, potřebných k výrobě vysoce kvalitního parfému za minimální možnou cenu.

Za 10 měsíců, provázených častými omyly, jsme získali mnoho cenných zkušeností. Zjistili jsme, jak trh s parfémy funguje, a rozhodli se nabyté zkušenosti nabídnout zájemcům o privátní výrobu parfémů. Chtěli jsme zakázkovou výrobu parfémů co nejvíce zjednodušit, zrychlit a především zlevnit. Upustili jsme od ambice budování vlastní značky a stali se výrobci private label parfémů.

Abychom mohli lépe dohlížet na dodržování veškerých standardů při výrobě, rozhodli jsme se přesunout výrobu parfémů do České republiky. Také jsme si pečlivě vybrali jen ty nejlepší dodavatele jednotlivých komponentů, potřebných pro výrobu finálního produktu. Tento proces nebyl zdaleka tak jednoduchý. V některých segmentech výroby jsme oslovili všechny výrobce, které jsme našli. Bylo nutné ověřit kvalitu jejich produktů, otestovat služby, vyhledat důvěryhodné reference, prohledat rejstříky, a především ověřit kvalitu vzájemné komunikace. Nyní již jsme si jisti, že v mnoha výrobních procesech jsme napojeni na ty nejlepší poskytovatele potřebných služeb a přímé výrobce jednotlivých komponent, potřebných pro výrobu parfémů a kosmetiky.

Jak pracujeme

Naše práce připomíná skládání „puzzle.“ Máme nasmlouvané výrobce jednotlivých komponent, potřebných pro zakázkovou výrobu parfémů a kosmetiky. Stejně tak, jako parfumér skládá parfémovou kompozici postupně z jednotlivých silic, i my skládáme jednotlivé komponenty parfému / kosmetického produktu včetně všech obalových materiálů a estetických prvků postupně dohromady, dokud nevznikne finální produkt.

Díky tomu Vám dokážeme  nabídnout výjimečný sortiment produktů a služeb za příznivé ceny. Pod privátní značkou pak můžete prodávat parfémy a kosmetiku se zajímavou marží, nebo zatraktivnit portfolio Vašich propagačních či dárkových předmětů. Na klíč Vám vyrobíme osobitou vůni, kterou dále využijeme pro ovonění Vašich prostor, výrobu private label parfému, autoparfému či bytového difuzéru s tyčinkami, kosmetických produktů jako jsou šampony, krémy, séra, olejíčky a mnohé další, a v neposlední řadě zrealizujeme Vaše projekty ovonění nejrůznějších předmětů.

 

 

Dovolte nám jeden příklad z praxe:

Zákazník chce vyrobit 300 kusů private label parfémů na zakázku. Pro přímého výrobce parfémů s vlastní továrnou však není tato zakázka nijak zajímavá. Zákazník rovněž narazí při výběru flakonů. Pro odběr pouze 300 ks nenabídne žádný z výrobců příliš obsáhlý sortiment. Velký problém je i s nákupem malého množství vonných esencí.

 

Mandario Company Vám všechny potřebné komponenty pro výrobu private label parfému dokáže zajistit „na klíč.“ Jinými slovy Vám nabízíme široký výběr i při odběru v malém množství, a to za přijatelné ceny. Všechny komponenty pro Vás také sestavíme do finální podoby.  Ušetříme Vám tedy nejen čas a energii, ale v konečném důsledku i samotné náklady na výrobu finálního produktu. Výroba parfémů na zakázku, ať už v malém či velkém množství je totiž to, na co se specializujeme a v čem jsme nejlepší.

Image

Společnost Mandario Company je zcela transparentní a otevřená česká společnost s českým kapitálem. Věříme, že každý náš zákazník, partner, dodavatel, zaměstnanec, či jiný spolupracovník si ze společných jednání odnáší dobrý pocit.

Vše, co děláme, děláme s láskou, péčí a s naším nejlepším vědomím a svědomím.

Vaše Mandario Company s.r.o.