Jak to všechno začalo

Záměr zakázkové výroby přišel s naším vlastním požadavkem nechat si vyrobit originální parfém podle našich představ. Oslovili jsme několik renomovaných výrobců, ale dočkali jsme nedostatečné komunikace, nedodaných vzorků, změn cenových nabídek, dlouhé čekací lhůty, nedodržení slíbených postupů a nabídek, atd. Na základě těchto zkušeností jsme se rozhodli zajistit si vlastní výrobu. Vydali jsme se po Evropě a Asii sbírat zkušenosti a sami jsme si našli přímé výrobce jednotlivých komponent potřebných k výrobě parfému ve vysoké kvalitě, ale při maximálním snížení ceny.

Za 10 měsíců, které provázely i časté omyly, jsme získali mnoho neocenitelných zkušeností. Zjistili jsme, jak to v segmentu výroby parfémů a kosmetiky chodí a vlivem toho jsme se rozhodli nabídnout naše zkušenosti dalším zákazníkům tak, aby i oni měli výrobu co nejjednodušší, nejlevnější a nejrychlejší. Pro ještě lepší flexibilitu a co nejjednodušší hlídání kvality a standardů jsme se rozhodli přesunout veškerou výrobu parfémů a kosmetiky do České republiky. Začali jsme také oslovovat a pečlivě vybírat výrobce všech komponentů, které potřebujeme k výrobě finálního produktu.

V některých segmentech výroby jsme oslovili všechny výrobce, které jsme našli, zjišťovali kvalitu nákupem jejich produktů, testováním jejich služeb, hledali důvěryhodné reference, prohledávali rejstříky, ověřovali tolik důležitou kvalitní komunikaci a výsledkem je, že v mnoha výrobních procesech, jsme nyní napojeni na poskytovatele potřebných služeb a přímé výrobce jednotlivých komponent potřebných pro výrobu parfémů a kosmetiky.

Jak pracujeme

Ve většině případů pracujeme způsobem „puzzle“. Máme nasmlouvané výrobce jednotlivých komponent vyráběných produktů pro zakázkovou výrobu parfémů a kosmetiky, a to včetně obalových materiálů. Tyto komponenty postupně složíme dohromady jako puzzle v konečný produkt. Stejně jako parfumér skládá vonnou esenci z různých silic. Díky tomu Vám dokážeme nabídnout výjimečný sortiment produktů a služeb za příznivé ceny, které Vám umožní případný další efektivní prodej našich výrobků se zajímavou marží nebo zlevní náklady na propagační či dárkové předměty.

Dovolte nám jeden příklad ze života:

Zákazník chce vyrobit 300 kusů parfémových vod. Pokud by hledal přímého výrobce s vlastní továrnou, narazí na problém, že mu jen 300 kusů nebudou chtít vyrobit. Rovněž bude mít problém zakoupit pouze 300 kusů flakonků a to nemluvíme o nemožnosti si vybírat z desítek kusů flakonků, aby našel ten nejvhodnější. Musí někde nakoupit malé množství vonných esencí. A i pro 1000 kusů parfémů to je problém. Nemluvě o peripetiích, které jsou spojené s hledáním nového dodavatele. My Vám však veškeré tyto záležitosti dokážeme zajistit „na klíč“ za cenu, která odpovídá velkoobchodním odběrům. Ušetříme Vám tedy nejen čas a sílu, ale v konečném důsledku i samotné náklady na pořízení daného produktu.

Zákazníka jistě potěší, že jsme získali již mnoho zkušeností a máme kontakty na prověřené dodavatele. Proto máme často nižší ceny a možnosti výroby v mnohem menších sériích, než běžní zákazníci. Díky pravidelné spolupráci výrobní závody testujeme, a pokud s nimi nejsme spokojeni, spolupráci ukončíme. Častým kontaktem s nimi víme, co od nich můžeme očekávat, víme, jak vybrat vhodného výrobce, kterého oslovíme, podle specifik a představ o Vašem novém produktu, od kterého jistě očekáváte, že bude ten nejlepší.

Společnost Mandario Company je plně transparentní, seriózní a otevřenou českou společností s českým kapitálem. Věříme, že každý, kdo přijde do styku s naší společnosti, ať už jako zákazník, dodavatel, zaměstnanec či jiný spolupracovník, tak vždy, při jakémkoliv styku s námi, by si měl odnést dobrý pocit.

Vše co děláme, děláme se svým nejlepším vědomím a svědomím.

Vaše Mandario Company s.r.o.